روش های افزایش فالوور اینستاگرام برای موفقیت کسب و کار چیست؟

2019-03-10 10:58:40.982 +0330 +0330

روش های افزایش فالوور اینستاگرام برای موفقیت کسب و کار چیست؟

اگر شما نیز دارای یک صفحه اینستاگرام فعال و موفق هستید و به دنبال راهکاری برای جذب و افزایش فالوور بیشتر هستید، ما ۶ روش افزایش فالوور را به طور مختصر و مفید برایتان شرح داده ایم.

۶ روش برای افزایش تعداد فالوور اینستاگرام جهت موفقیت در کسب و کار :

۱. به طور مرتب پست بگذارید

با این کار حضورتان را همواره حفظ و ارتباط نزدیکتری با مشتریان خود برقرار می کنید. به همین دلیل برندهای برتر و معتبر حدود ۵ بار در هفته پست می گذارند.

۲. همیشه تبلیغ کنید

صرف نظر از نوع کسب و کارتان و آنچه که پست می کنید، باید همیشه از هر فرصتی برای ارتقا حساب اینستاگرام خود بهره بگیرید. به عنوان مثال نام کاربری خود را در کارت های ویزیت کسب و کارتان، در امضای ایمیل خود، در وب سایتتان قرار دهید و حتی آن را در سایر سایت های رسانه اجتماعی به اشتراک بگذارید تا بیشتر در معرض دید باشید. یا اینکه یک پست در فیسبوک ایجاد کنید که شما را در اینستاگرام دنبال کنند و در نهایت از شما یک کارت هدیه برنده شوند. در غیر اینصورت کاربران نمی دانند که شما یک پیج فروشگاهی دارید و آن را چگونه دنبال کنند؟

۳. از هشتگ استفاده کنید

هشتگ ها عناصر کوچک متن هستند که می توانید در قسمت متن نوشته اینستاگرام خود و یا در انتهای آن اضافه کنید. آنها به صورت تگ های طبقه بندی شده به کاربران این امکان را می دهد تا صفحات شما را بر اساس محتوا در هشتگ های شما پیدا کنند.

به عنوان مثال اگر شما یک نانوایی دارید، می توانید از هشتگ های chocolatecake# و یا weddingcake# استفاده کنید و سپس هنگامی که افرادی این هشتگ ها را جست و جو می کنند، پست شما در نتایج نشان داده می شود. طبق آمار پست هایی که دارای حداقل یک هشتگ هستند، به طور متوسط ۱۲/۶ درصد بیشتر از پست های بدون هشتگ مشاهده می شوند.

۴. سبک و زیبایی شناسی داشته باشید

زمانی که شما عکس هایی هدفمند و جذاب به نمایش می گذارید یا دارای آرم و لوگوی مناسب هستید، پیج شما حرفه ای تر خواهد شد. با بهره گرفتن از عکاسی خوب و در نتیجه عکس های با کیفیت و جذاب، شاهد تاثیر به سزای آن در افزایش فالوورهایتان خواهید بود.

۵. با کاربرانتان ارتباط برقرار کنید

مشارکت با سایر کاربران یکی دیگر از راه های عالی برای به دست آوردن فالوور بیشتر می باشد. به اینصورت که مثلا شما می توانید در جست و جوی یک مخاطب خاص باشید که انها با پیدا کردن هشتگ هایی که شبیه محصولات شما هستند، به شما متصل می شوند و یکی یکی طرفدارانتان بیشتر و بیشترخواهد شد. با این کار نام تجاری خود را بیشتر در معرض نمایش قرار می دهید.

۶. پیشنهاد تخفیف منحصر به فرد، قرعه کشی و اهدا جایزه و یا ارسال رایگان کالا

یکی از موثرترین راه ها برای افزایش فالوورها، ایجاد کوپن ها تخفیف و یا دادن پاداش می باشد. همچنین با ارسال رایگان، از آنجایی که هزینه حمل و نقل و ارسال برای تعداد زیادی از مشتریان حائز اهمیت است، این امر نه تنها سبب فروش و تبلیغات بیشتر می شود، بلکه کاربران با توجه به مقایسه مبلغ ها و دیدن قیمت ارزانتر، بدون فکر کردن به اینکه آیا آن محصول را نیاز دارند یا نه، با اشتیاق فراوان از فروشگاه شما خرید و همه جا از پیج شما و قیمت های طلایی تان صحبت خواهند کرد.

نتیجه گیری کلی

اینستاگرام یک پلتفرم شبکه اجتماعی مبتنی بر عکس است که به شما مجوز نوشتن متن برای پست هایتان را می دهد و همچنین می توانید افراد را در عکس های خود تگ کنید، پست خود را در رسانه های اجتماعی دیگر به اشتراک کاربران بگذارید و از دسته های مختلف برای دسته بندی تصاویر خود استفاده کنید.

امیدواریم با خواندن این مقاله پاسخ سوالاتتان را در زمینه چگونگی افزایش تعداد فالوور و جذب آنها داده باشیم. شما می توانید ایده های ذکر شده را با مخاطبانتان تست کنید و مطمئن شوید صفحه شما بر پایه و اساس درستی استوار است و در نهایت به هدفتان نزدیک خواهید شد.