امکانات باب

امکاناتی که در این صفحه مشاهده میکنید امکانات متمایز فروشگاه ساز باب میباشد برای دیدن لیست امکانات، می توانید به صفحه تعرفه ها مراجعه کنید.
استراتژی اصلی فروشگاه ساز باب ارائه راهکارهایی برای فروش بیشتر می باشد. به این منظور مجموعه ای از ویژگی های ذخیره وار برای رسیدن به فروش بیشتر و راحتی کاربران پدیدآمده است. تنها با ساخت فروشگاه به هدف اصلی یعنی جذب بازدیدکننده نمی رسید، لذا نیاز است بعد از ساخت فروشگاه کاری کنید که فروشگاهتان در صدر نتایج موتور های جستجو قرار گیرد ( سئو ) و همچنین اپلیکیشن ساده و کاربرپسند داشته باشید. باب برای اینکه شما بازدیدکننده بیشتر داشته باشید، بازارچه ی متمرکز و مکان محور واسا را پدیدآورده است و بازدیدکنندگان را به سایت شما هدایت می کند. علاوه بر آن، اپلیکیشن های اندروید و آی او اس اختصاصی فروشگاه شما را طراحی می کند. حتی اگر نیروی متخصص در حوزه وب ندارید باب می تواند به جای شما این نیرو را بکار گیرد تا کارهای فروشگاه شما را انجام دهند.

اپلیکیشن اختصاصی موبایل برای فروشگاه

می توانید اپلیکیشن اختصاصی فروشگاهی بر روی پلتفرم های اندروید و آی او اس را داشته باشید.

  • طراحی اپلیکیشن اندروید و آی او اس کاملا اختصاصی
  • ظاهر صفحات اپلیکیشن موبایل رو خودتان انتخاب کنید
سفارش اپلیکیشن
واسا

بازارچه متمرکز و مکان محور واسا

با انتخاب گزینه ی نمایش در واسا در پنل مدیریت تمام محصولات شما در واسا نمایش داده می شوند و کاربران از طریق سایت واسا به فروشگاه شما هدایت می شوند.

مشاهده سایت واسا

خدمات نیروی انسانی

در صورتی که در کارخانه یا کارگاه یا محل کسب و کار خود نیروی متخصص وب ندارید یا استخدام آن ها برای شما هزینه هایی دارد ما می‌توانیم یک نیروی متخصص برای انجام امور وب سایت شما در اختیارتان بگذاریم تا تمام کارهای سایت شما را از طراحی لوگو و بنر تا تبلیغات در شبکه های اجتماعی و اعلام سفارشات به شما و... انجام دهد

منم یک فروشنده میخوام!

اپلیکیشن پنل مدیریت فروشگاه

می توانید تمام کارهایی که در فروشگاه می خواهید انجام دهید از وارد کردن کالا تا مدیریت سفارشات مشتریان را از طریق موبایل انجام دهید

con

اتصال کانال تلگرام به فروشگاه

محصولات فروشگاه و همچنین نوشته های وبلاگ می تواند به صورت دوره ای به کانال تلگرام شما ارسال شود با استفاده از این امکان علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه طیف بیشتری از کاربران خود را از مطالب فروشگاه خود مطلع سازید .

اتصال فروشگاه به درگاه پرداخت های متنوع

برای پرداخت اینترنتی علاوه بر درگاه روان‌پرداخت شما میتوانید به درگاه اینترنتی سایر بانکها متصل شوید
درگاه پرداخت

گزارش های کاربردی از فروشگاه

  • فروش روز / ماه / هفته
  • بازدید از فروشگاه روز / ماه / هفته
  • تعداد سفارشات روز / ماه / هفته
  • تعدااد محصولات
افزودن محصول

امکان افزودن محصول با انواع مختلف

امکان افزودن محصول با انواع مختلف شاید شما فروشنده کفش هستید، هر مدل کفش سایز و رنگ جداگانه ای دارد و بر اساس سایز و رنگ قیمت محصول متفاوت می باشد.این ویژگی به شما کمک میکند تا بجای افزودن چند محصول یک محصول با قیمت های مختلف اضافه کنید.

هزینه پستی جداگانه برای هر استان

  • اگر هزینه ی پستی کالای شما در استان های مختلف متفاوت می باشد، این امکان برای شما مفید و کاربردی خواهد بود.
  • فرض کنید کارگاه تولیدی شما در استان یزد می باشد و یک انبار هم در مشهد دارید، می توانید کالاها را در استان یزد و خراسان رضوی ارزان تر از استان های دیگر برای مشتریانتان ارسال کنید.
  • شما می توانید برای سبد خرید یک حد معین تعریف کنید مثلا ۵۰,۰۰۰ تومان و هر مشتری که بیشتر از مبلغ فوق خرید کرد، هزینه پست رایگان بشود.

افزودن تب های مختلف در توضیحات محصول

شاید شما دوست داشته باشید مثل دیجی کالا در صفحه جزئیات محصول تب های مختلفی نظیر نقد و بررسی، مشخصات، پرسش و پاسخ و... اضافه کنید. ما این امکان را برای شما فراهم کرده ایم.

راهکارهای باب برای فروش بیشتر

علاوه بر بازارچه واسا و اپلیکیشن موبایل گزینه‌های SEO و گوگل آنالاتیک در پنل وجود دارد همچنین خدمات تبلیغات گوگل Adds و تبلیغات در سایت های اینترنتی ارائه میشود.

روش‌های متنوع ارسال محصول

پیک / پست / تحویل رایگان / رایگان
می توانید برای همه محصولات فروشگاه برای هر محصول به صورت کاملا اختصاصی این تنظیمات را داشته باشید.

قالب های متنوع

می توانید بر اساس حوزه‌ی کاری فروشگاهتان، قالب متناسب را انتخاب کنید. تمام قالب های ما ریسپانسیو هستند و برای نمایش در صفحه نمایش‌های مختلف از موبایل تا دسکتاپ مناسب هستند.

با توضیحاتی که مرور کردیم به نظر میرسد وقتشه که همین الان فروشگاه آنلاین خودتون رو بسازید